Air Wand – teraz możesz mieć wszystko
BaByliss, ekspert w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów, definiuje na nowo pojęcie stylizacji w domu. Nowe urządzenie producenta, Air Wand, w niezwykły sposób łączy zalety suszarki, prostownicy i stylera, zapewniając moc i wydajność suszenia, perfekcyjne wygładzenie i efekt zwiększenia objętości włosów. Wbudowany tryb ULTRA CARE zapewnia przy tym dodatkową ochronę, gdy włosy tego potrzebują.
2024-05-22, 13:16

Air Wand to wszechstronne narzędzie all-in-one, które pozwoli Ci szybko, bez wysiłku i bez ryzyka dla włosów realizować rozmaite pomysły. Od fryzur wyglądających, jak świeżo po wyjściu z salonu fryzjerskiego, przez włosy pełne objętości i sprężyste, po wygładzone i wolne od efektu puszenia się. To kompaktowe i łatwe w użyciu urządzenie, które zastosujesz nawet na potrzeby delikatnego odświeżenia włosów na kolejny dzień.

Moc, wydajność, precyzja

Superszybkie, wydajne suszenie: Szybki silnik cyfrowy o długiej żywotności został zaprojektowany z myślą o wydajnym suszeniu. Specjalnie opracowane kanały powietrzne optymalizują temperaturę, prędkość i ciśnienie powietrza. Trzy ustawienia przepływu powietrza i cztery temperatury, a także opcja chłodnego nawiewu, otwierają szerokie możliwości stylizacji włosów dla każdego rodzaju włosów. Prędkość powietrza wynosi 123 km/h.

Skuteczne prostowanie: Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym ceramicznym płytkom Air Wand jest idealnie przygotowana, by wygładzać i prostować włosy od nasady podczas suszenia. Odpowiednia dla wszystkich typów włosów - od 1 do 4C.

Nadawanie objętości bez wysiłku: Dzięki zakrzywionej owalnej nasadce, możesz łatwo wygładzić włosy i nadać im objętości, zapewniając znakomitą finalizację stylizacji. Szczotka z rozczesującym i polerującym włosiem pozwala na uzyskanie fantastycznych efektów.

Nieporównywalna wygoda w stylizacji włosów

BaByliss Air Wand suszy bardzo szybko, a przy tym jest lekka - waży zaledwie 385 g. To nasza najlżejsza suszarka w historii. Ergonomicznie zaprojektowana z myślą o użyteczności i komforcie, a jednocześnie kompaktowa, by móc zabrać ją ze sobą w każdą podróż.

FUNKCJA SPECJALNA: TRYB ULTRA CARE

Użytkownicy mogą bez obaw suszyć i stylizować włosy, a dzięki trybowi ULTRA CARE MODE obecnemu w Air Wand zapewnić włosom dodatkową pielęgnację, gdy tego potrzebują. Ultra Care ostrożnie zmienia temperaturę pomiędzy wysoką i niską, dzięki czemu zdrowie, siła i integralność włosów nigdy nie są zagrożone.

FUNKCJA SPECJALNA: TECHNOLOGIA ZAPOBIEGAJĄCA PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW

Zaawansowany system podwójnych jonów w Air Wand łączy jony dodatnie i ujemne, eliminując puszenie się włosów podczas stylizacji i suszenia. Pozostawia je jedwabistymi, miękkimi, odżywionymi, gładkimi i lśniącymi.

Dodatkowe funkcje:

  • Magnetyczny filtr tylny dla łatwego czyszczenia i dłuższej żywotności
  • Przewód o długości 2,5 m zapewnia potrzebną swobodę
  • 3-letnia gwarancja

BaByliss Air Wand jest dostępny w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD i MediaMarkt

KONTAKT / AUTOR
Aleksandra Kopyt
798 503 004
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.