Prezent dla Taty, który pozwoli mu podkreślić swój styl
Dojrzały mężczyzna może być dzisiaj z powodzeniem ikoną stylu, a często też wzorcem dla młodszych pokoleń w zakresie ubioru czy uczesania. Dzień Ojca jest doskonałą okazją, by w geście wyrażającym naszą miłość i wdzięczność, zaoferować tacie coś, co pomoże zatroszczyć się o wygląd każdego dnia.
2023-06-20, 16:22

Schludny wygląd jest ważny niezależnie od wieku mężczyzny. Wpływa na pewność siebie i większą samoakceptację, co z kolei przekłada się na lepsze pierwsze wrażenie w relacjach międzyludzkich. Zadbane włosy, wypielęgnowany zarost i dopasowane ubrania z jednej strony stanowią sposób wyrażania własnego stylu i podkreślają osobowość, a z drugiej symbolizują dbałość o zdrowie i dobrą formę.

Mężczyźni zwracający uwagę na swój wygląd, pokazują na własnym przykładzie, jak pozytywnie postrzegać samych siebie i nie dawać się narzuconym z góry standardom piękna. W ten sposób wielu ojców może dbać o wizerunek społeczny, ale też rodzinny – stanowić wzór do naśladowania dla dzieci w kontekście formy fizycznej i psychicznej. Realizację tego celu ułatwiają nowoczesne urządzenia do stylizacji włosów i zarostu, które warto brać pod uwagę jako prezent nie tylko na Dzień Ojca, ale też inne święta ważnych mężczyzn w naszym życiu.

Technologiczny prezent na Dzień Ojca

Nowoczesny design przynosi na myśl najpopularniejsze gadżety technologiczne, za którymi idą wysoka jakość wykonania i uniwersalność. Wśród dostępnych na rynku urządzeń mężczyźni mogą dzisiaj znaleźć produkty wielofunkcyjne i precyzyjnie dopasowane do ich potrzeb.

Ten trend podkreśla od lat w swojej ofercie firma BaByliss, jeden z wiodących producentów sprzętu do stylizacji włosów. Przy okazji tegorocznego Dnia Ojca na pierwszy plan wysuwają się maszynki do strzyżenia i trymery z serii Super-X Metal, które zaprojektowano z myślą o uzyskiwaniu profesjonalnych rezultatów.

W modelu BaByliss Super-X Metal E996E zastosowano zapewniające precyzję ostrza ze stali japońskiej, które przez długi czas zachowują swoje właściwości i zapewniają wygodę strzyżenia. Maszynka oferuje dziesięć długości cięcia w zakresie od 1,5 do 25 mm, umożliwiając użytkownikowi tworzenie szerokiej gamy stylizacji. Jej atutem są liczne rozwiązania wpływające na wygodę codziennego użytkowania – pojemna bateria, która zapewnia trzy godziny pracy na jednym ładowaniu, czytelny wskaźnik poziomu energii oraz pięciostopniowa regulacja nachylenia głowicy, dzięki czemu strzyżenie nie obciąża nadgarstka i nie wywołuje zmęczenia ręki i dłoni. Dostępna również w edycji z ekskluzywnym czarnym kolorem, który podkreśla standard wykonania.

Podobną jakością cechuje się wydajny multitrymer 15 w 1 MT996E. To urządzenie do kompleksowej pielęgnacji męskiego ciała, stworzone dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swój styl lub dokonać w nim znaczących zmian.

Do dyspozycji użytkownika producent oddał 4 nasadki do brody, 2 do owłosienia na całym ciele, 2 do regulowania brwi i 3 do tradycyjnego strzyżenia. Poza tym urządzenie wyposażone jest w golarkę foliową oraz trymer do nosa i uszu. Wymiana nasadek w tym modelu następuje bezproblemowo, dzięki magnetycznemu systemowi MagFix. Każdy tata doceni też wygodę konserwacji trymera, który jest wodoodporny, więc umyć go można pod bieżącą wodą. Także ten model jest dostępny w sklepach w wariancie srebrnym oraz eleganckiej czerni.

Trafiony prezent dla Taty

Niezależnie od tego, czy twój tata preferuje stylowe fryzury czy zadbaną brodę, prezent w postaci funkcjonalnego i nowoczesnego urządzenia do stylizacji zaspokoi jego potrzeby i pomoże mu każdego dnia cieszyć się schludnym wyglądem. To z pewnością dobry pomysł na praktyczny prezent technologiczny, który nie skończy na półce z zapomnianymi „gadżetami” i podkreśli fakt, że znasz i rozumiesz potrzeby swojego rodzica.

KONTAKT / AUTOR
Aleksandra Kopyt
798 503 004
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.